Ćwiczenia oraz treningi wydają się być bardzo ważne dla wszystkich — zwłaszcza dla tych, którzy mają siedzący tryb życia

Największym problemem dla sporego procenta osób, które pragnęłyby ćwiczyć, jest ich słomiany zapał. Nie potrafią znaleźć w sobie motywacji do ćwiczeń.

zabawki edukacyjne dla dzieci

Autor: Sakena
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Na naszej planecie jest zapewne jedynie nieduża garstka osób, które potrafią znaleźć w sobie wystarczająco zapału, by trenować często. Nie uciekają od ćwiczeń i nawet nie muszą się do nich zmuszać. Niestety znaczny procent ludzi nie ma aż tak silnej woli. Kiedy musimy ćwiczyć sami, to po jakimś czasie okazuje się, że sobie odpuszczamy, ponieważ na przykład kiepsko się czujemy czy najnormalniej w świecie zwaliło nam się na głowę trochę niespodziewanych obowiązków. I tutaj z pomocą przychodzi trener. Będzie on naszym motywatorem. Można umawiać się dla przykładu na siłowni i przerobić z nim indywidualne zajęcia. Wtedy zapewne skoncentruje na nas całą uwagę oraz będzie poprawiał wszystkie nasze błędy. Zajmie się obwisłymi mięśniami i nie będzie nam pobłażał. Wyciśnie z nas siódme poty, a przecież o to chodzi w ćwiczeniach. Najlepszy trener jednak na pewno nie przedobrzy. Będzie zdawał sobie sprawę z tego, jak dobrać nam ćwiczenia, aby nas rozkręcić, ale aby nie przesadzić. Nikt przecież nie chciałby, abyśmy ulegli jakiejś kontuzji. Tyczy się to w szczególności osób, które nigdy do tej pory się nie ruszały. Ich mięśnie są sztywne. Trzeba je rozruszać powoli.

Indywidualnie dopasowany trening trening personalny gdańsk z pewnością będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście za zajęcia z trenerem będziemy musieli zapłacić, ale będzie warto. Prędko dostrzeżemy efekty swej pracy oraz siódmych potów.

Comments are closed.