Dziesiąta edycja świetnych gier rodzinnych

Mortal Kombat X to dziesiąta wersja popularnego ciągu brutalnych bójek. Para wojowników, wyłowionych z puli tworzącej się z tak obrazkowych postaci, jak Raiden, Scorpion czy Sub-Zero, spotyka się na arenie w jakiejś nierzeczywistej krainie i toczy krwawy pojedynek na śmierć i życie, który często wieńczy niesamowite barbarzyńskie rozgrywki. Grać wolno w trybie jedno, jak też i wieloosobowym.

gry na Xbox

Autor: jstyle.de
Źródło: http://www.flickr.com
Akcja mortal kombat x przebiega ćwierć wieku po wydarzeniach z poprzedniej gry, dlatego poniektórzy wojownicy uniknęli, a ich przestrzeń zarezerwowały nowe postacie (jak chociażby Cassie Cage, córka Johny’ego i Sonyi). Co ważniejsze, każdy z zawodników występuje dzisiaj w kilku typach, różniących się między sobą użytkowaną strategią i charakterem walki.

The New Order to kolejna odsłona kultowej serii pojedynczych strzelanin. W nowej odsłonie Wolfensteina wcielamy się kolejny raz B.J. Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego. Historia gry otwiera się jeszcze w trakcie II wojny ogólnoświatowej, lecz błyskawicznie przenosi się do lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. W tej alternatywnej edycji realiów naziści wygrali II wojnę światową przy pomocy Wunderwaffe (niem. cudowna broń) i przechwycili kontrolę nad całą Ziemią, rozpoczynając tytułowy nieznany ład. Blazkowicz znowu porywa za broń, ażeby zmierzyć się ze swoimi trwałymi rywalami. Walka w The New Order mówiąca o przypadkach Blazkowicza rozgrywa się również w przeróżnych ustroniach Europy, popularny zuch zawitał nawet do Polski. Dużo nowych elementów zaprezentowało się w samej walce.

Jeżeli naprawdę masz zamiar dokładniej zgłębić takie zagadnienie, kliknij jeszcze tutaj oraz zdobądź użyteczne info (https://sklep-wina.pl/). Ono niewątpliwie okaże się dla Ciebie przydatne.

Zacznijmy od tego, że Blazkowicz może wykorzystywać sprzęty do przepoławiania przedmiotów, posłużyło ono kreatorom do zrealizowania prostych zagadek środowiskowych. W temacie strzelania, twórcy postawili na energię płomienia, gdyż każdy z karabinów i rewolwerów jest gigantyczny. Oprócz tego The New Order inauguruje szyk używania dwóch karabinów równocześnie, chowania się za zasłonami i robienia wślizgów. Ukłonem w stronę kapitalnych odsłon serii jest niezbędność gromadzenia apteczek z życiem i pudeł z uzbrojeniem, bez latania po mapie grający długo nie przeżyje.

The New Order kładzie nacisk na chłodniejsze wizualnie klimaty, jakim wtóruje stonowana elektroniczna ścieżka dźwiękowa. Gracz będzie musiał stać się częścią takiego groźnego świata i wykonać fantastyczną kontrofensywę na bandycki reżim hitlerowców. Wyłącznie gracz posiada w sobie dosyć odwagi, by przeciwstawić się nieprzezwyciężonej armii robonazistów i gigantycznych superżołnierzy. Wyłącznie ty zdołasz powstrzymać Trupią Główkę i przeobrazić rytm historii.

Comments are closed.