Gry RPG – bez wątpienia świetny sposób na to, ażeby „rozerwać się” w jesienne wieczory

Szybko zapadający zmrok, liście spadające z drzew, niskie temperatury dowodzą jednego – jesień zagościła u nas na dobre. Aura nas nie rozpieszcza.

Gdy za oknem deszczowo i ponuro, wolimy zostać w domu.
wycieczka rowerowa

Autor: MoBikeFed
Źródło: http://www.flickr.com
smak

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Powstaje zatem pytanie: jak w takim razie zagospodarować sobie wolny czas? Co zrobić, żeby pokonać nudę i chandrę? Gry RPG, nazywane fabularnymi to z całą pewnością świetne rozwiązanie wbrew pozorom, nie tylko dla nastolatków. Dzięki nim możemy bowiem puścić wodze fantazji i w mgnieniu oka przenieść do zupełnie innego świata. Słowem uciec od przytłaczającej rzeczywistości oraz codziennych kłopotów. Pamiętasz, jak w dzieciństwie z wypiekami na twarzy śledziłeś przygody Batmana, Spidermana albo innych superbohaterów i marzyłeś o tym, by chociaż raz stać się jednym z nich? Teraz masz taką szansę. Warto zaakcentować, że w dzisiejszych czasach coraz większą popularnością cieszy się Wawawars, czyli dokładniej mówiąc nieszablonowe połączenie gry RPG, taktycznej oraz przygodowej. Na czym polega jej fenomen? Bezdyskusyjnym atutem opisywanej rozgrywki jest osadzenie akcji w rodzimych realiach, komiksowa, humorystyczna, trochę przerysowana oprawa.

Reasumując, Wawawars to pasjonująca gra na przeglądarkę, dzięki której zapomnisz czym jest nuda. Nie wierzysz? Wejdź do świata wirtualnej Warszawy i przekonaj się o tym na własnej skórze! Gotowy? Uwaga ta gra uzależnia.

Comments are closed.