Jak ogromne pieniądze krążą w Internecie?

Żaden osobnik wręcz nie wyobraża sobie co może kupić za kwotę 3 miliardów dolarów. Gdy ludzie przyzwyczajeni są do ściągania aplikacji komputerowych za darmo, Mark Zuckenberg, posiadacz portalu FB taką kwotę zamierzał uiścić za pewną aplikację. A jej szefowie odrzucili propozycję.

youtube

Źródło: pixabay.com
A co właściwie miało być przedmiotem transakcji? Aplikacja snapchat Polska, jaka kasuje fotografie zaraz po ich przesłaniu. Zapowiada się intrygująco, nieprawdaż? Jeżeli dodamy, że portal ranking snapchat zespala w sobie dużą liczbę 100 milionów użytkowników, sprawa staje się trochę zrozumiała. Tak, potężna jest chęć sprzedawania swoim użytkownikom różnych reklam. Snapchat Polska to powstały kilka lat temu komunikator wirtualny, który ma wielką liczbę odbiorców. Przesyłają one sobie przeszło siedemset milionów zdjęć dziennie. Poza zdjęciami snapchat Polska proponuje także okazję przesyłania pomiędzy odbiorcami plików video oraz funduszy. Program jest dostępny również na komórki, dzięki czemu można korzystać z tego świadczenia w dowolnym obszarze i o dowolnej porze.

Podobnie ogromną popularność ma w Internecie serwis YouTube w Polsce, jaki jednak jest trochę bardziej modny niżeli Snapchat Polska. Jak mnóstwo odbiorców wie, YouTube w Polsce pozwala na zamieszczanie plików video, jakimi mogą być np. obrazy filmowe z wakacji, teledyski czy np.

Absorbują Cię prezentowane tutaj sprawy? Jeżeli tak, to kliknij dodatkowo ten link – znajdziesz tu ważne informacje, które też Cię zainteresują!

filmy dokumentalne – polski youtube.

YouTube w Polsce zezwala również wystąpić w Internecie różnorodnym posiadającym interesującą pasję ludziom. Serwis przynosi okazję zamieszczania tzw. kanałów rzeczowych, na jakich właściciele pokazują wszelakie informacje. Na YouTube w Polsce znajdziemy zatem kanały odnoszące się do kosmetyki, historii, filmów, itd..

Comments are closed.