Już w tej chwili wybierzcie gry planszowe dla własnych dzieciaków, a prawdopodobnie w ręce wpadnie Wam również gra dla Was?

Wielu dorosłym wydaje się, że dzieci spędzają cały czas przed pecetem, bowiem jest to ich kluczowe hobby.

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/
Na nieszczęście prawda jest taka, iż nie mają oni co robić i korzystają z notebooka, jako że szybko się nudzą. Jeżeli pragnąłbyś odciągnąć własne dzieciaki od wyświetlacza to przypuszczalnie wyśmienitym rozwiązaniem byłoby zakupienie im gier planszowych?
W tym momencie planszówki doświadczają tak zwaną „drugą młodość”. Sporo ludzi nie wierzyło, iż ten dzień jest w stanie nadejść, albowiem w pewnym momencie wszyscy podniecili się grami komputerowymi, a proste gry wylądowały w śmietniku. Aktualnie na rynku jest bardzo wiele pozycji, zatem niezbicie uda Ci się wybrać coś dla własnych pociech. Wyróżnianych jest przez nas w rzeczywistości wiele z nich, jednak dzisiaj zaprezentujemy Ci 3, jakie powinien mieć każdy maniak gier planszowych. Pierwsza z nich jest Super Farmer, która tak w rzeczywistości powstała w roku 1943 w Polsce. Jest to prosta gra, jaka porwie zarówno dzieci rowery dziecięce śląsk i dorosłych. Ostatnimi czasy została wydana jej 2 edycja, w związku z tym nawet jeżeli macie w domu starą to warto byłoby się wyposażyć także w tą. Kolejna warta polecenia jest Abalone gra, która jest znakomita dla 2 graczy.

Reguły również są banalne, w związku z tym już kilkulatek bezproblemowo da sobie radę.
Jeśli jesteś „starym wyjadaczem” planszówek to bezsprzecznie olśnić Cię może Wojna o Pierścień, jaka opiera się na świecie utworzonym przez Tolkiena.

Comments are closed.