Tag: klient

Jak dowiedzieć się, czy klient jest zadowolony?

W dzisiejszym zarządzaniu przedsiębiorstwem istnieje dużo różnorakich metod na badanie satysfakcji klientów. Zazwyczaj zleca się zewnętrznym agencjom PR zrobienie ankiet, w których konsumenci umieszczają swoje opinie na temat towarów i pracowników firmy. Czasem też są udostępniane rozbudowane kwestionariusze na stronach WWW. Niestety, tego typu badania wykazują solidną wadę – respondenci nierzadko nie odpowiadają zgodnie z prawdziwym osądem, a same rezultaty badania nie oddają prawdy.

Catering dla firm ma korzystne kwoty

Musimy się wzmacniać podczas pracy
W pracy spędzamy znaczną część własnego czasu, dlatego tak istotne jest to, aby podczas wykonywania zawodowych obowiązków wyszukać moment oraz zjeść porządne śniadanie, lub nawet obiad. Mamy szansę wziąć coś sobie sami z domu, mamy szansę kupić coś w drodze do firmy, albo możemy używać z tego co oferuje nam firma.

Meble, które mogą przydać się w każdej chłodni i spowodują, iż będzie ona świetnie działać.

Prowadzenie chłodni wymaga tego, żeby posiadać tam tego typu osprzęt, jaki wpłynie na jak najlepsze zabezpieczenie przechowywanych w niej rzeczy. Do tego zaliczają się elementy umeblowania, które mogą przydać się w każdej chłodni i spowodują, że będzie ona świetnie prosperować.

Kim jest tajemniczy klient?

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla największych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle rynkowych rywali.

Czym charakteryzuje się zdrowa żywność, w jakich miejscach da się w miarę bezpiecznie zakupić tego typu produkty

O tym, jak istotne jest odpowiednie odżywianie, nie od dzisiaj wiadomo. I wiadomo nie od dziś, że niestety to, co znajdzie się w większości sklepów nie zawsze jest dobre dla naszego zdrowia, nawet jeśli w teorii spełnia wszystkie normy. Współczesne, wydajne rolnictwo opiera się na jak największej minimalizacji kosztów produkcji.