Ładne oraz zdrowe zęby muszą być ważne dla każdego rodaka niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania

Jak wskazują statystyki — do dziś istnieją rodacy, którzy nie myją zębów. Jest XXI stulecie. Czas to już zmienić.
Niełatwo wyobrazić sobie, ale nawet teraz duża część ludzi nie czyści zębów dwa razy dziennie i ich nie nitkuje.

specyfiki

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
dentysta

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
kobieta w koszulce

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Zdarzają się tacy, którzy nigdy nie zawitali do dentysty. Te dane są w stanie zaszokować, ale to prawda. U dużej części rodaków rozpowszechnił się jakiś dziwny strach przed stomatologami. Faktem jest, że w latach socjalizmu zazwyczaj rwali oni bez znieczulenia, a jakość usług była marna, ale te czasy już jakiś czas temu odeszły do lamusa. Jednak legenda jest wciąż żywa i dużo osób boi się dentysty bardziej niż diabeł święconej wody. A przecież pojawiają się u nas Niemcy oraz Anglicy, by leczyć ubytki, gdyż nasze usługi są na niezwykle wysokim poziomie, ale o wiele tańsze. Przez to trzeba przełamać się i iść na wizytę. Dentysta założy nam kartę oraz dokładnie sprawdzi nie tylko stan naszego uzębienia, ale też dziąsła czy język. Z spokojem będzie odpowiadał na wszelkie pytania. Lepiej będzie iść do prywatnego gabinetu, ponieważ będziemy mieli pewność, że cały sprzęt jest nowy, a stomatolog jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami związanymi ze stomatologią.

Jeżeli sądzisz, że prezentowany wpis jest godny Twojego zainteresowania, to bez dwóch zdań warto zobaczyć tam pozostałe podobne teksty!

Jeżeli spodoba nam się jego podejście do leczenia i ludzi, to można zapisać do niego na kontrolę również nasze dzieci.

Należy uczyć je od najmłodszych lat, że wizyty u stomatologa nie są niczym strasznym. Musimy kontrolować stan swoich zębów co najmniej raz na sześć miesięcy.

Comments are closed.