Myjnia-dezynfektor jest sprzętem umyślnie dopasowanym do asekuracji wymogów jakiejkolwiek przychodni

Myjnia-dezynfektor jest przyrządem specjalnie dopasowanym do asekuracji wymogów jakiejkolwiek lecznicy i kliniki w stopniu bezpiecznego i szybkiego przygotowania przyborów do sterylizacji. Pozwala dezynfekcję wyrobów leczniczych, jakie są bądź mają szansę być zabrudzone odpornymi na ciepło wirusami. Mycie i dezynfekcja są ważnymi szczegółami przygotowania instrumentarium wielorazowego użytku do sterylizacji i ponownego użycia.

przychodnia

Autor: Interested Bystandr
Źródło: http://www.flickr.com
Aktywne oczyszczanie wpływa na jego stosowne funkcjonowanie także wartość użytkową. Myjnia-dezynfektor gwarantuje wykonywanie rzetelnego, bezpiecznego i stałego procesu. Używanie myjni w procesie przygotowania instrumentów do sterylizacji daje wiele korzyści wśród których są trudna do przesadzenia gospodarność czasu pracy pracujących, przeciągnięcie solidności przyrządów, bezpośrednie podwyższenie bezpieczeństwa personelu i chorych (-> przejdź).

Komora urządzenia myjnia dezynfektor wykonana jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Wszelkie fragmenty konstrukcyjne odznaczają się świetną jakością i ścisłością montażu. W komorze myjni dezynfektora znajdują się wielofunkcyjne, wykonane z drutu, kosze podstawowe. W wyposażeniu opcjonalnym znajdują się liczne koszyki, i stojaki również podnoszące walory użytkowe myjni. Możliwe jest też podłączenie podzespołu pozwalającego efektywne mycie końcówek stomatologicznych. W komorze urządzenia zwanego myjnia dezynfektor są aż trzy odnogi myjące, które gwarantują wydajny przebieg postępowania na każdych pułapach. Zarówno samo mycie jak też spłukiwanie odbywa się ze starczającą efektywnością nawet przy

lekarz

Autor: CEHURD CEHURD
Źródło: http://www.flickr.com

pełnym załadunku (na www pełna oferta).

Drzwi urządzone są w szybę pozwalającą na optyczną inspekcję zachodzących w myjni procedur. Zamykane są one manualnie. Po naciśnięciu guzika początek drzwi są automatycznie klinowane. Myjnia dezynfektor wyekwipowany jest w złączki szeregowe do którego jest możliwość podłączyć drukarkę.

Jeśli chcesz, żeby takie artykuły pozostały Ci w pamięci na dłuższy czas, sprawdź witrynę (https://animalab.eu/pl/produkty/inkubator-co2-model-d180-p-plaszczem-powietrznym-0), do której odnośnik jest tu. Znajdziesz w tamtym miejscu bardzo analogiczne informacje.

Dzięki temu użytkownik może archiwizować procesy przeprowadzanych kolejności mycia i dezynfekcji w formie wydruków. Jest to potrzebne podczas kontroli.

Comments are closed.