O jakiego typu dodatkach dla swoich pracowników musi myśleć właściciel przedsiębiorstwa? Co może zachęcić ludzi do pozostania w pracy?

Zatrudniając sporą grupę osób trzeba dbać o to, ażeby w firmie były dobre stosunki. Nie będzie to wcale łatwe, natomiast warto się postarać, ponieważ jeżeli uda się zyskać świetną atmosferę, to osoby zatrudnione nie będą z dużą chęcią od nas odchodzić.

mieszkania
sałatka

Autor: Rafin Developer.
Źródło: Rafin Developer.
noże

Autor: Neil Cummings
Źródło: http://www.flickr.com
Co jest istotne?
Na pewno spore znaczenie mają spotkania integracyjne. Za ich sprawą osoby pracujące ze sobą mogą się nawet bardziej zżyć.

Szukasz kolejnych informacji na ten ciekawy temat? Zachęcamy więc do odwiedzenia naszej witryny. Jak to zrobić? Najedź na hiperłącze do źródła (http://p2.wroclaw.pl/p2/private-events/).

Niektórzy z pracodawców organizują wyjazd, przykładowo na cały weekend, w czasie którego osoby pracujące krócej będą mogły się bliżej poznać z całą ekipą. To miły gest ze strony szefa, który pracownicy najczęściej doceniają. Gdy chodzi o różne zabawy, to należy pomyśleć także o czymś dla rodzin pracowników.

Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu wciąż masz dodatkowe zagwozdki, to zobacz oprócz tego to ważne omówienie – są w tamtym miejscu pokrewne materiały.

Gdy chodzi o pikniki firmowe Wrocław przykładowo posiada wiele miejsc, w jakich można urządzić miłą, plenerową imprezę w letni czas. Takie spotkania nawet bardziej zacieśnią więzy pracownicze, a może również okażą się początkiem lepszych przyjaźni.

Niewątpliwą zaletą, jaka powoduje, iż wiele osób chciałoby pracować w takim miejscu są dodatkowe profity, jak na przykład dobre ubezpieczenie zdrowotne, dzięki któremu dostajemy lepszą medyczną opiekę. Z kolei zachęcające są także grupowe ubezpieczenia na życie, które chronią nas i najbliższą rodzinę w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

Natomiast to nie wszystko, gdyż niektórzy pracodawcy zachęcają także kartami sportowymi, które uprawniają to bezpłatnych, bądź tańszych wejść na różne zajęcia, siłownię, czy saunę. Oczywiście powyższe profity wiążą się z kosztami, jednak przynajmniej o części z nich dobrze jest pomyśleć, gdy zatrudniamy dużą grupę ludzi.

Comments are closed.