Tag: owoce

Polskie superfoods pod postacią owoców i jarzyn. Spora zawartość substancji odżywczych i niewielka kaloryczność

Od dawna wiadomo, że w naszym kraju mamy wspaniałe owoce i warzywa. Wiele z popularnych w naszym kraju produktów to tak zwane superfoods – jedzenie o bardzo dużej zawartości substancji odżywczych o szczególnie korzystnym wpływie na organizm człowieka, jak witaminy, mikro- i makroelementy, przeciwutleniacze, błonnik pokarmowy albo dobry tłuszcz.

Pizza- komu zawdzięcza tak dużą sławę?

Pizza to jedna z najpopularniejszych dań, która mami nas jako odskocznia od ciągłej zdrowej diety. Obowiązkowi obywatele przestrzegający diety przez 6 dni w tygodniu, siódmego dnia usiądą do stolika i z lubością rozkoszują się okazałym kąskiem pizzy ze Szczecina. Większość zauważa pizzę jako szkodliwe i niezdrowe jedzenie, które być może unicestwić nasze dokonania odchudzające.

Zdrowy styl życia dla całej rodziny

Jak powiada polska przypowieść „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Każdy chce czuć się dobrze i nie mieć kłopotów zdrowotnych. Co powinniśmy robić, aby nasze ciało było zdrowe? Co czynić, aby nasze dzieci pragnęły kosztować smaczne posiłki? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne zagadnienie dopasowanego trybu życia.

Cytrynówka smakuje wybornie – jak powinna być zrobiona?

Coraz częściej ludzie dają się namówić do picia różnorakiego rodzaju nalewek, które wspaniale rozgrzeją, niesamowicie smakują, a na dodatek są tanie w zrobieniu, więc każdy może je zrobić sam. Niesamowicie często proponowana jest nalewka cytrynowa, która okazuje się być orzeźwiająca, więc świetnie nadaje się na lato, a jednocześnie niesamowicie smakuje z różnorakimi dodatkami.

Internetowy sklep z naturalną żywnością

Wciąż mało czasu i coraz mnóstwo na głowie. życie ciągle przyspiesza i czasami z trudem za nim nadążyć. Z drugiej strony nastała moda na slow life i powrót do natury. Wiele ludzi chce móc więcej dać familii atakże dbać o jej zdrowie. W ten trend priorytetowo wpisuje się naturalne żywienie. Jak to pogodzić? Rozwiązaniem jest ekologiczny sklep internetowy.

Dlaczego regularne spożywanie posiłków jest tak istotne dla zdrowia, co spożywać żeby zmniejszyć wagę swojego ciała.

Pracując przez kilkanaście godzin dziennie wiele osób ma sporo problemów z właściwą dietą. Szybko wypijana kawa z rana, później kolejna po pojawieniu się w pracy, a śniadanie gdzieś dopiero koło południa. A po kilkunastu godzinach spędzonych za biurkiem najadanie się wielką porcją obiadową tuż przed samym spaniem.