Tag: program

Aplikacje mobilne

Programy mobilne, programy mobilne, oprogramowania mobilne… – słychać to wszędzie! Nie bez przyczyny, gdyż cały świat robi się coraz to w wyższym stopniu mobilny. Razem z nastaniem ery tabletów obywatele przestali korzystać z wiekowych wielkich pecetów, a poczęli używać wygodniejszych narzędzi.

Nowoczesne programy dla biznesu

Jeśli trzeba by było określić wynalazek, który najmocniej ułatwia codzienność człowieka, na pewno każdy powiedziałby: komputer. Ciężko w zasadzie już sobie wyobrazić przedsiębiorstwo, które nie ma pecetów. Trzeba mieć na uwadze jednak, że sama maszyna jest całkowicie bezużyteczna, kiedy nie ma odpowiedniego oprogramowania. Spójrzmy, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw widocznie uefektywni jego funkcjonowanie.

Wiele programów, jakie w dogodny sposób pozwalają na rozliczenie ze skarbówką przez internet.

Jak każdego roku przychodzi czas rocznych rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Jest sporo programów, jakie w przystępny sposób pozwalają na rozliczenie ze skarbówką przez internet. Dzięki oprogramowaniom krok po kroku obywatel odpowiednio zrealizuje deklarację, a następnie od razu pośle go i odbierze potwierdzenie.

Kim jest tajemniczy klient?

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla największych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle rynkowych rywali.