Styl decoupage i techniki ozdabiania

Nie ma nic piękniejszego od ręcznie zdobionych akcesoriów, które potrafią wkomponować się w każdą aranżację, nadając jej jednocześnie niesamowitego charakteru.

Pudełko z prezentem

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre produkty ozdabiające każde pomieszczenie przykuwają wzrok oraz potrafią zachwycić każdego człowieka. W zależności od lokalizacji, ów ozdoby występować mogą pod wieloma postaciami – niektóre z nich to pojemniki na herbatę, filiżanki, a nawet doniczki.
W chwili obecnej popularne są szkatułki drewniane, kupowane w formie czystej, bądź występujące pod różnymi formami, a nawet także szkatułki już pomalowane własnoręcznie przez mistrzów w tejże sztuce. Warto jednak wspomnieć, iż jeśli ktoś wyraża takową chęć – sam może, przy pomocy pewnych akcesoriów, ozdobić szkatułkę, które w późniejszym czasie zdobić będzie któreś pomieszczenie, bądź zostanie przekazana bliskiej osobie jako prezent. Drewniane szkatułki posiadają różne formy, jak również oferowane są w przystępnych cenach – sprawdź szkatułki drewniane. Jednocześnie również mogą posłużyć przez długie lata. Zazwyczaj dzielnie służą kobietom, które przetrzymują w nich swoją biżuterię, jednak wraz z upływem czasu znajdują inne swe zastosowania. Drewniane szkatułki kupuje się zazwyczaj we wspomnianej wcześniej formie czystej, by potem można było je pomalować indywidualnie.
W sprawie gatunku malarskiego sklep decoupage – sklep dekupaż sklep z dodatkami do ręcznego malowania produktów posiada zazwyczaj nader szeroki asortyment, w którym zwolennicy tejże techniki mogą odnaleźć wszelakie niezbędniki.

Decoupage jest techniką zdobniczą, wywodzącą się z Francji. Polega przede wszystkim na przyklejaniu na daną powierzchnię wszelkiego rodzaju wzorów, a nawet malowaniu między innymi produktów z drewna, szkła oraz ceramiki.

Comments are closed.