Szukasz pomysłu na podarunek dla miłośnika planszówek? Poznaj nasze typy!

Jeszcze kilka lat temu gry planszowe zazwyczaj kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym właściwie każdy chciał zapomnieć. Jednak od jakiegoś czasu planszówki przeżywają prawdziwy renesans – grają w nie zarówno dorośli jak i mali, a na rynku pojawia się coraz więcej tytułów zasługujących na wyróżnienie.

Jeżeli szukasz jakiejś fajnej planszówki dla siebie lub chciałbyś komuś podarować taką w prezencie, wtedy z pewnością powinieneś zapoznać się z naszymi typami!
Szogun dla wielkich strategów
Jedną z najmocniej ostatnio rekomendowanych gier jest z pewnością Szogun gra, która zagwarantuje Wam rozrywkę na wiele zimowych wieczorów. Jeśli lubisz gry strategiczne, bez wątpienia będzie to odpowiednia pozycja dla Ciebie. W grze wcielisz się w jednego z władców Japonii, który próbuje zbudować swoje imperium. Budowanie zamków, wymiany handlowe z innymi graczami i możliwość rozbudowania swojego imperium to niewątpliwie największe zalety tej gry.
Alchemicy dla wielbicieli magii
restauracja

Autor: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska
Alchemicy gra to tytuł dla tych, którzy pożądają od gry nieco magii. W tej rozgrywce wcielisz się w tytułowego alchemika, którego wyzwaniem jest zdobyć jak najwięcej tajemnej wiedzy dotyczącej przygotowywania różnego rodzaju eliksirów i sporządzenie swojego autorskiego przepisu na jeden z nich.
Battlestar dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen

Warszawa
Battlestar Galactica gra planszowa to niemal obowiązkowa pozycja dla wszystkich zafascynowanych odległymi galaktykami.

Jeżeli chcesz uratować świat lub zniszczyć gwiezdne imperium swojego wroga, Battlestar Galactica bez wątpienia będzie dla Ciebie właściwą pozycją.

Czy myślisz o dokładniejszym zgłębieniu opisywanego tutaj artykułu? Jeżeli tak, to zweryfikuj stronę (http://www.mroptic.pl/krople-do-oczu), która również na pewno przykuje Twoją uwagę.

Zwykle rozgrywka trwa stosunkowo długo, więc z pewnością musisz rezerwować sobie dłuższe wieczory na podobne rozgrywki!

Comments are closed.