Urodziny to dla większości z nas jeden z najistotniejszych dni w roku – należy spowodować, że będzie to pamiętny dzień

Dzień urodzin jest ważnym dniem nie tylko, kiedy jesteśmy mali. Również starsi mają ochotę fajnie spędzić ten niepowszedni dla nich dzień z kalendarza.

na 30 urodziny

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
prezent na 18 urodziny

Autor: O.Horbacz Photo
Źródło: http://www.flickr.com
Budzimy się rano i niejednokrotnie z uśmiechem na ustach myślimy, co zgotuje nam ta magiczna dla nas strona z kalendarza – ile życzeń, ile upominków, ile gratulacji.
Słyszy się, że najwspanialszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Jest oczywiste, że solenizant oczekuje często na podarunki niczym z Amerykańskich filmów zatem auta, ale w Polsce panują trochę inne zwyczaje -sprawdź więcej na Najlepszymi prezentami od kolegów i przyjaciół, są prezenty śmieszne – inaczej nazywane z jajem. Często nie są to drogie prezenty, ponieważ kupują je osoby niepracujące, ale bardziej chodzi o gest niż o sprawy finansowe. Jeśli ktokolwiek z naszych przyjaciół ma już któreś z kolei urodziny i rozmyślamy, co sprezentować jej lub jemu na 30 urodziny, to trzeba podumać o tym, jaki charakter ma ta osoba – co kupić na 30 urodziny. Jeśli jest podróżnikiem na pewno rozpromieni się na widok fotoalbumu lub wielkiej mapy wszystkich kontynentów na ścianę. Każdy mężczyzna ucieszy się z kieliszków do whisky, a kobieta z kieliszków do wina. Majsterkowicz oszaleje na punkcie nowiutkich śrubokrętów.

Jeśli chcecie zrobić śmieszny upominek zawsze możecie zamówić plakat znanego pisma z znajomym na nim – i jakimś śmiesznym tekstem mówiącym o tym, że na przykład jest najcudowniejszy lub wygląda jak milion euro.
Jeżeli tylko wiemy, że solenizant będzie uradowany – to znaczy, że osiągnęliśmy nasz cel.

Comments are closed.