W życiu stawiamy sobie dużo wymagań i chcemy je realizować

Bardzo często rządzi nami rywalizacja i to w zasadzie o wszystko – o wspanialszy dom,o nowocześniejszy samochód, o droższe meble? Gdzie są tego przyczyny – nie wiadomo, lecz wciąga faktycznie liczną grupę osób.
Być może nie chcemy czuć się gorsi, biedniejsi, więc staramy się nie wypadać z tej rywalizacji i dążymy do tego, aby mieć to co inni.

Pracujemy bardzo dużo, ale to co zarobimy nie zawsze wystarcza na nasze niemałe wymagania. Co w takim wypadku postanawiamy? Cóż – bardzo często jedynym sposobem bywa pożyczka. Regulujemy jedną, a za chwilę rozmyślamy o następnej, bo mamy w planach wymianę albo mebli domu, albo sprzętu, bo okazuje się, iż nasz jest już bardzo stary. Być może robimy to z zazdrości, a może i po to, aby nie czuć się wśród znajomych gorszymi? Tylko dlaczego w takich momentach nie myślimy o tym, że każda jedna następna pożyczka to jeszcze dłuższy okres spłaty.

Zaprezentowany zagadnienie opisaliśmy mając na myśli Twoje potrzeby. Czekamy na twoją opinię, czy spodobał Ci się opis. Daj nam znać – przejdź do oferty (http://www.waliduda.pl/zakres-uslug/prawo-karne) .

Czy należy poddawać się takim zachciankom? No cóż, jeśli nas stać to nie ma problemu, jeżeli tylko to powinno nam poprawić samopoczucie.

W sytuacji, gdy masz ochotę przestudiować rozpatrywaną kwestię także od innej strony, sprawdź więcej szczegółów w serwisie (http://www.ats-sport.pl/kielce/), ponieważ on również ją rozważa.

Nieduża pożyczka na zakup sprzętu czy nowych mebli nikogo nie położy finansowo, bardziej trzeba było by się zastanowić nad tym, po co nam taka rywalizacja? Czy ludzie są do tego stopnia zazdrośni? Może i faktycznie najbardziej ważne okazuje się mieć, a nie być?

reklama zewnętrzna

Autor: Prank Sky Media
Źródło: http://www.flickr.com
firma

Autor: ZSPNrdwa Krosno
Źródło: http://www.flickr.com
pożyczka

Autor: Robert Ashworth
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalnie, warto mieć w życiu marzenia i dążyć do ich spełnienia.

Lecz czy to wszystko ma być jedynie po to, aby się przed kimś zaprezentować własnymi osiągnięciami i to najczęściej finansowymi? Przecież realizacja celów powinna być jedynie dla nas satysfakcją, a nie dla innych.

Comments are closed.