Nowoczesna zabawa – z czym to się je?

System PlayStation 4 jest przeznaczony dla graczy pożądających ruszyć w fantastyczne podróże w nieznanych światach i pragnących stać się cząstką świetnej społeczności. Dzięki kapitalnej ofercie dostępnych już gier (oraz tych nadchodzących) PS4 jest świetnym miejscem na to, by grać w przeboje z górnej półki i nowatorskie gry niezależnych twórców.

Z jakiej przyczyny warto wybrać konsole Sony PlayStation 4? Choćby z powodu idealnej grafiki, która powoduje, iż gry (komputer do gier tani) są fantastycznie realistyczne. Ażeby doświadczać pamiętnych wrażeń z zabaw samodzielnie jak też z powiązanymi społecznościami. Dla rozgrywki, która czeka na Ciebie w każdej chwili, dzięki opcji samoczynnego uaktualniania w tle i dzięki grom, w które możesz grać w trakcie ich pobierania. Ponieważ PS4 to najpotężniejszy na świecie system do gier.

gra na PS 4

Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com

Poznaj niezrównaną grafikę, najbardziej żywe gry a także najlepsze gry osiągalne wyłącznie na ten system oraz materiały ponadplanowe — a wszystko to na konsole do gier Sony PlayStation. Obecnie możesz pobierać 2 razy więcej materiałów, ponieważ masz do dyspozycji wbudowaną pamięć masową o pojemności 1 TB. Ruszaj do PlayStation Store, aby pobrać jeszcze więcej wspaniałych gier na swoje PS4. Aby poczytać o nich więcej, kliknij ten link. Ubogać swą rozgrywkę o następne materiały, jakich nie wolno przeoczyć. Zapisuj oraz udostępniaj jeszcze więcej najważniejszych momentów ze swoich rozgrywek.

Konsole Sony PlayStation Vita to przenośne konsole gier wideo marki Sony. Oficjalnie przedstawiona 27 stycznia 2011 r.. To następca konsoli PlayStation Portable. Narzędzie zadebiutowało w Japonii w grudniu 2011 r., a na rynku europejskim i amerykańskim zjawiła się 22 lutego 2012 roku. Prezentuje ją .

Gry na konsole wydawane są na specjalistycznym nośniku w formie kart pamięci. Karta ta oprócz samych oryginalnych rezerw gry może także przetrzymywać zapisane stany gry jak też dodatkowe dane. Urządzenie jest także w pełni kompatybilne z grami na PlayStation Portable. PlayStation Vita może być też używana jako kontroler do pełnowymiarowej konsoli . Z pomocą „Remote Play”, posiadacze konsoli PlayStation 4 mogą połączyć dwie konsole razem, za pomocą czego ekran PlayStation Vita działa jak telewizor, na jakim obraz z gry jest wyświetlany, natomiast sama konsola funkcjonuje jako kontroler do PlayStation 4. Takie użycie pozwala na dostęp do pełnych gier PlayStation 4, na niedużej przenośnej konsoli.

Comments are closed.